11. Rhenumis-e@uction - Coins, medals
Coins World Coins

Lot 10821

Lot 10821

Estimated price 70 €
Result 200 €

South Africa

5 Shillings, 1892, Single Shaft, KM 8.1, Dav. 60, Randfehler, Druckstelle, berieben, ss.