10. Rhenumis e@uction - Coins, medals
Coins Silver coins of the german empire

Lot 10291

Lot 10291

Estimated price 50 €
Result 60 €

Hesse

3 Mark, 1910, Ernst Ludwig, Randfehler, berieben, ss-vz. J. 76